درباره قم لاگ بیشتر بدونید

قم لاگ چی هست ؟

گروه کاربران گنو/لینوکس قم یا «قم لاگ» گروهی مستقل از کاربران کامپیوتر علاقه‌مند به گنو/لینوکس ساکن قم است.

قضیه چیه ؟

تم محوری جلسات قم لاگ عبارت است از نرم افزار آزاد به صورت عمومی. با این حال، فعالیت‌های متفاوتی از جمله معرفی توزیع‌های آزاد گنو/لینوکسی، معرفی انواع سیستم‌عامل‌های آزاد خانواده‌ی بی‌اس‌دی، نصب آنها، محتوای آموزشی و حتی بحث آزاد در حوزه‌ی تئوریک نرم افزار آزاد نیز به طور همزمان در این اجتماع دنبال میشوند. در واقع قم لاگ یک اجتماع از کاربران نرم افزار آزاد است که مایلند دقایقی را در کنار هم سپری کنند.

منم میتونم شرکت کنم ؟

شرکت در جلسات این گروه برای عموم آزاد است. شما نیز چنانچه علاقه‌مند هستید میتوانید در جلسات آن شرکت کنید و دانش خود را با سایر اعضا به اشتراک گذاشته و یا از دانش آنان استفاده کنید.

چرا قم لاگ ؟

اگر به یکی از این سوالات پاسخ بله دادید، در حقیقت شما به دنبال یک گروه کاربران لینوکس هستید و هم اکنون آن را در قم پیدا کرده‌اید. گروه کاربران لینوکس محلی برای تبادل نظرها، یادگیری گنو/لینوکس، کسب اطلاع از آخرین تحولات دنیای نرم افزار آزاد، بحث‌های داغ پیرامون نرم افزار آزاد و اوپن سورس و برنامه‌های آزاد وایده‌های جدید است. می‌توانید از طریق سایت و یا شرکت در جلسات با گروه در ارتباط باشید و خود را به عنوان یک کاربر فعال و کنجکاو گنو/لینوکس بیابید. در انتظار ایده‌های جدید شما هستیم.

تاریخچه قم لاگ !

این قسمت رو به زودی تکمیل خواهیم کرد.